Atsiliepimai

★★★★☆

“Meistrės atliktas makiažas buvo tobulas, tačiau klientų zonoje grūstis - klientės petys į petį. Atstumų nėra.”

Živilė

★★★★★

“Maksimalus kruopštumas,atidumas,kokybiškas darbo rezultatas. Meistrė atsižvelgia į kliento prašymus bei pageidavimus. Lankausi pas Vanesą trečią kartą. Labai rekomenduoju.👌”

Gerda

★★★★★

“5/5”

Agne

★★★★★

“Nuostabi meistrė Vanesa, grįšiu dar tikrai ne vieną kartą!🤍 10/10✨”

Ieva

★★★★☆

“Meistrė maloni, priemonės geros, gal tik kiek ne visai toks galutinis rezultatas kokio norėjau. Salono minusas - negalima atsiskaityti kortele”

Austėja

★★★★★

“Vanesa tikra antakių fėja 😇❤️ tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos, likau sužavėta jos darbu jau ne pirmą kartą 😍🥳💪”

Gintarė

★★★★★

“Kokia maloni ir nuostabi antakių meistrė Martyna, profesionalumas, kruopoštumas ir dėmesys klientui, tokie žodžiai tiktų apibūdinant specialistę, ačiū, ateisiu dar!”

Gabrielė

★★★★☆

“Šiek tiek nemaloniai nuteikė nešvara. Pieštukai niekaip nenudezinfekuojami, net nenudrožiami, tušas pumpuojamas ir tepamas ant blakstienų niekaip šepetėlio nenudezinfekavus, lygiai taip pat nenuvalius įdedamas ir užsukamas. Pats makiažas, grįžus namo, irgi kelia klausimų. Vokai ištepti tušu ir nenuvalyti, ant vokų neuždėta pakankamai fiksuojančios bazės ir jau dabar ima nusitrinti šešėlis. Labai nesinori būti tuo žmogumi, nes visada eidavau į Studio M, bet šįkart labai nusivyliau.”

Egle

★★★★★

“Super”

Eliza

★★★★★

“Puiku”

Jolita